קידום ושיווק בטוויטר - מה זה טוויטר בכלל?

קידום ושיווק בטוויטרטוויטר זו רשת חברתית מאוד מפורסמת ומצליחה באינטרנט, שפועלת על עקרון אחד ומאוד פשוט: לכתוב הודעות קצרות. כמו שבפייסבוק אפשר לכתוב סטאטוסים ולשתף אותם בין החברים או "האוהדים" בדף הפייסבוק העסקי שלנו, אז הסטאטוסים הוא השירות העיקרי שמציעה טוויטר.

כמובן שאפשר להעלות בנוסף לסטאטוס תמונה, סרטון או קישור. היא ידועה בתור הרשת החברתית שמגבילה את גולשיה לכתוב סטאטוסים רק עד 140 תווים.

במה יועיל לי קידום ושיווק בטוויטר לקידום האתר?

לכל סטאטוס שאנחנו מעלים לטוויטר אפשר להשתמש בתגיות, או בשמן השני והמפורסם "האשטאג" - שזה בעצם המילה הלועזית לסולמית. אלו מילות מפתח שמשמשות כתיוג.

כלומר, למשל כתבתי סטאטוס בטוויטר: "מתן כהן מקדם אתרים באינטרנט, בגוגל ושיווק ברשתות החברתיות - מקדם גם בטוויטר!" אז אצרף מילות מפתח שקשורות למשפט שכתבתי.

במשפט שנתתי לדוגמא, אפשר לבחור את מילות המפתח: מקדם אתרים, מקדם אתרים באינטרנט, מקדם בגוגל, מקדם בטוויטר ועוד. אז איך נעשה את ההאשטאג? נוסיף את האייקון סולמית לפני המילים. כלומר: #מקדםאתרים, #מקדםאתריםבאינטרנט #מקדםבגוגל #מקדםבטוויטר.

אי אפשר לעשות רווחים כי זה שובר את המילים. הסתבכתם? בשביל זה כתבתי את המאמר השלם והמורחב על תגיות ושימושן בקידום אתר.

העלתם תוכן חדש לאתר? יופי! אפשר להפיץ אותו בטוויטר ישירות ולהוסיף כפתור של הטוויטר להפצתו כך שאפילו מבלי להתאמץ הרבה, התוכן שלכם יופץ בטוויטר ולרחבי הגולשים שלו באינטרנט.

טוויטר הוא כלי קידום אתרים נהדר לשיווק התוכן שלכם באתר, ואין ספק שהוא נחוץ וחיוני לקידום האתר שלכם ותמיד יעמוד לצדכם ברגע שפרסמתם תוכן חדש ואתם רוצים שהוא יזכה לחשיפה. בנוסף הוא משמש ככלי להגיב לגולשים, להראות התייחסות ולהראות שאתם פעילים גם שם וגם בטוויטר יש ללקוחות שלכם אוזן קשבת.

אני מציע ללקוחות שלי להשתמש בטוויטר: אפתח לכם עמוד בטוויטר שאליו תוכלו להיכנס דרך הפלאפון ואף להתערב במה שקורה, אעלה לשם את כל תכני האתר, אדאג שתקבלו עוקבים חדשים ואפיץ אותו באינטרנט, כמו כן אדאג לעצב עבורכם תמונת נושא לטוויטר שתמשוך גולשים.אחר כך תוכלו לשלב את הטוויטר באתר שלכם. ראו איך אני מפיץ את התכנים שלי בו:

Matan Cohen's Twitter avatar
Matan Cohen
@Matan_Cohen

@cyndilauper Its very nice from u @cyndilauper . from Israel 🇮🇱

Cyndi Lauper's Twitter avatar
Cyndi Lauper
@cyndilauper

I am so sorry we are living in a time where there is so much hatred and guns are so available. My deepest sympathy… t.co/LK46CKuaav

צוייץ על ידי Matan Cohen
Matan Cohen's Twitter avatar
Matan Cohen
@Matan_Cohen

מה זה קידום אתרים ולמה צריך את זה?: t.co/3Nre983MX5

Matan Cohen's Twitter avatar
Matan Cohen
@Matan_Cohen

Good morning starshine, the earth says hello...

Matan Cohen's Twitter avatar
Matan Cohen
@Matan_Cohen

מה זה SEO ולמה הוא חשוב לקידום אתר: t.co/Bg5k9TVfTz


עוד רשתות חברתיות לעסק שלך שיעניינו אותך...


פייסבוק
יוטיוב
טוויטר
גוגל פלוס +
אינסטגרם
פינטרסט
לינקדאין
טאמבלר

לצד פייסבוק, אינסטגרם וגוגל פלוס, אין ספק שלטוויטר יש חשיבות רבה בנושא קידום האתרים ובהפצת המאמרים באתר ברחבי האינטרנט. אך בנוסף אל טוויטר יש עוד רשתות חברתיות מצוינות שעושות את העבודה, ותצטרכו אותן בעת קידום האתר שלכם