אם אין לכם עוד אתר באינטרנט לעסק שלכם – הגעתם לעמוד הנכון! פה אספר לכם את כל האמת מאחורי תעשיית בניית האתרים ואיך תוכלו לקבל אתר וורדפרס איכותי ומעולה במחיר טוב לא פחות. אם אתם מחפשים בונה אתרים, עדיף לכם לחפש בונה אתרים שהוא גם מקדם אתרים, וככה תדאגו שהאתר שלכם יהיו מותאם לדרישות של גוגל מהיום הראשון שהוא עולה לאוויר, תחסכו המון זמן וכמובן גם כסף, ואותו אחד שבנה את האתר גם ימשיך לקדם אותו וכך גם תמנעו העברת האתר מיד ליד ובזבוז של אלפי שקלים. אצל מתן כהן מקדם אתרים תוכלו לקבל את כל זה ועוד! המשיכו לקרוא כדי להבין מה באמת צריך לעשות בשביל להקים אתר באינטרנט.

מחפשים בונה אתרים במחיר טוב?

ברור לכולנו שלפני שאנחנו מתחילים בתהליך הארוך של קידום האתר ושיווקו, עלינו להיות בעלי אתר באינטרנט. ולא סתם אתר! שיהיה אתר שיתאים לנו לקידום בגוגל. 

כלומר: שיהיה ערוך מבחינת אופטימיזציה למנועי חיפוש, שתהיה בו היררכיה, שיתאים לנייד ועוד. לפני שאנחנו יוצאים בשיווק וקידום האתר, עלינו לוודא קודם כל האם האתר שלנו עומד בכל הדרישות של גוגל והאם הוא טוב לקידום האתר. אנחנו יכולים לקדם את האתר הכי טוב שאפשר, 

אבל אם האתר, הבסיס שלנו, לא טוב – זה לא יהיה שווה כלום. האתר שלנו הוא הכי חשוב – הוא השלד והבסיס להכל. אחרי הכל, איך אפשר יהיה לקדם את האתר אם… אין אתר? או שיש אתר והמצב שלו פשוט גרוע מבחינת גוגל? גם אם אין לכם אתר, או שיש לכם אתר שפתחו לכם אבל הוא פשוט מבולגן, לא קריא לגולש ואפילו לכם, לא ערוך מבחינת אופטימיזציה ואין בכלל על מה לדבר על להתחיל לקדם אותו – טוב שהגעתם לפה!

בונה אתרים ומשפר אותם לקראת הקידום בגוגלבונה אתרים

קודם כל, אני מקדם אתרים. בדרך כלל הלקוח מגיע אלי עם אתר, אני עובר עליו, בודק אותו מכל הכיוונים והצדדים (אם אפשר לקדם אותו והוא מוכן לקידום), קורא את התוכן, בודק את האתר מהמחשב, מהפלאפון, מכל הדפדפנים של האינטרנט ומודד מהירות, מסתכל על האופטימיזציה ועוד מיליון ואחד פרטים שיש באתר. 

ככה אני, פרפקציוניסט… רק שאני נרגע ונותן אור ירוק לבעל האתר, אני מתחיל בקידום. אבל, יש אנשים שאין להם אתר ופונים אלי לקידום האתר ש… כן, אין להם אתר. אבל לא קרה כלום! אני גם מומחה בלבנות אתרים, ובמיוחד בתחום בניית אתרים בוורדפרס , 

שהם הכי טובים ומותאמים לקידום אתרים בגוגל. אשמח לעזור לכם להעמיד אתר לתפארת מדינת ישראל וגוגל. אשאל אתכם מה העסק, איך אתם רוצים שהאתר יראה, אציע לכם תבניות ואראה לכם מה אעשה. לא אנוח עד שתהיו מרוצים ועד שאגיע לתוצאה הכי קרובה למה שדמיינתם בראש שלכם (פרפקציוניסט, כבר אמרתי?).

לאחר שהאתר יעלה לרשת… אופס, הוא בלי תוכן! טוב, את רומא לא בנו ביום אחד, לא כך? לאט לאט אתחיל למלא ולהעשיר את האתר בתוכן הקשור לאתר שלכם, לעשות אופטימיזציה ולמלא אותו בכתבות, מאמרים ובתוכן. אעצב אותו ואעלה תמונות מקוריות. אתם תהיו עם יד על הדופק ואשלח לכם את הקישור לאתר המבוקש לאחר שהוא יהיה מכובד בעיניי להגשה (זמן ההגשה תלוי בעסק ובמה שהוא רוצה שיהיה באתר). לאחר שהאתר יהיה מלא במאמרים ודף הבית יהיה מסודר ויפה, וכל האתר יעמוד בתקנים המחמירים שאני מציב לעצמי – ואקבל אור ירוק מהלקוח, אתחיל בקידום ובשיווק האתר.

כמה עולה לבנות אתר?

שאלת השאלות! בטח יצא לכם לגלוש בגוגל ובאינטרנט ולבדוק את זה. ובטח ראיתם תוצאות שפשוט גרמו לכם להזיע, או אפילו לצחוק (מאושר או מבכי?) אז בואו אני אגלה לכם משהו, ושישאר רק בינינו, כן? והוא הולך ככה: בניית אתר הוא לא חייב להיות עסק יקר כל כך. 

כן כן, מה שקראתם. גם שאני, מקדם אתרים צעיר בתחילת דרכי, רציתי את האתר הזה שאתם ממש ברגעים אלו קוראים את שורותיו, רציתי לבנות אתר. פניתי למישהו שהוא באמת נחשב איכותי, זול ונחמד, והיה לי ברור מהתחלה שאני הולך איתו, אפילו לא פונה לאחרים להצעות מחיר. 

ככה אני, נאמן ונחמד. אמרתי לו שאני רוצה אתר כך וכך, על קידום אתרים, ואפילו כבר בחרתי תבנית בשבילו. נתתי לו את כל הפרטים על מגש, הוא לא היה צריך לחשוב על כלום, רק היה צריך לחשוב על מחיר. רק הייתי צריך שיהיה אתר שאוכל להתחיל לעבוד עליו, כי אני כותב ומספק לעצמי את החומר ואני לא צריך שהוא יכתוב לי כלום, אפילו שלא יעצב, שיביא לי אתר ריק לגמרי. ואחרי שהוא ישב וחשב וחשב וחשב… קיבלתי הצעת מחיר למייל שגרמה לי למצמץ כמה פעמים: 5,500 שקל, לא כולל אחסון ודומיין, לא כולל מע"מ ולא כולל תוכן. 

כן כן. 5,500 שקל על שבסופו של דבר אקבל תבנית ריקה ומשעממת, כי אני במילא זה שכותב את התוכן, לא הוא, והוא ידע את זה, הרי אני כותב ומייצר את התוכן בעצמי. באותו רגע חלה תפנית: למה שאני לא אבנה את האתר של עצמי ? אמרתי לעצמי: יאללה, בואו נלמד איך לבנות אתר – ושיהיה בזול ובמחיר טוב, לא גניבה לאור יום! ומאז נכנסתי לעולם בניית האתרים ומאוד נהניתי כשכבר בניתי לעשרות לקוחות מרוצים את האתר שלהם. את האתר הזה, שאתם גולשים בו בזה הרגע, בניתי בעצמי. ונהניתי מכל שלב ושלב – ולא שילמתי 5,500 שקל על לקבל אתר ריק!

מה צריכים בשביל לבנות אתר?

 

המון מצב רוח, סבלנות ומוטיבציה. כן כן, אני לא מתלוצץ. אבל בשביל להעמיד אתר באינטרנט יש לנו לעבור 4 שלבים חשובים (קראו מימין לשמאל):

קניית דומיין

תשבו עם עצמכם ותענו על השאלות הבאות שיעזרו לכם לבחור דומיין: מה אני עוסק? מה אני משווק? אני עניתי לעצמי: אני עוסק בקידום אתרים, וקוראים לי מתן כהן. אז החלטתי ללכת על כתובת עם השם שלי - השאר היסטוריה. קניית הדומיין צריכה לעלות בין 50 שקל עד 200 שקל בהגזמה, תלוי איפה אתם קונים ולכמה שנים. (כל כמה זמן צריך לחדש את הדומיין, אם אתם לא מחדשים - הוא נלקח ממכם).

אחסון אתר

לאחר שבחרתם לכם דומיין, וקניתם אותו, אתם צריכים לאחסן אותו באתר אינטרנט שמציע שירותי אחסון שונים. יש מלא סוגים של אחסון לכל מיני אתרים ודומיינים, והמחירים גם משתנים מאוד. זה צריך לעלות בין 400 ל-600, תלוי איזו חבילה בחרתם.

קניית תבנית לאתר

מתוך מבחר עצום של תבניות באינטרנט עליכם לבחור תבנית אחת עליה אתם בעצם מלבישים את האתר ובעצם קובעים את הצורה שלו עוד לפני שהתחלתם לעבוד עליו. שימו לב שרוב התבניות שמוצעות ברשת הן באנגלית כך שבוני אתרים אחרים גובים הרבה כסף על התרגום לעברית - מה שנקרא בשפה המקצועית של העסק "גיור תבנית". המחירים של קניית תבנית (לא כולל הגיור) גם משתנים ויכולים להגיע מ400 שקל עד 800 שקל.

כתיבת תוכן

לאחר שסיימנו הכל, אחסנו את האתר והתבנית והאתר עלה לרשת וההתרגשות עצומה - תתאכזבו לגלות שבעצם התהליך רק התחיל כי בעצם האתר שלכם ריק מתוכן. זה כמו דף ריק שאתם מקבלים ואתם פשוט צריכים להתחיל למלא אותו.

בעל עסק יקר, הגיע הזמן להתקדם!

הגיע הזמן שתתחילו להתקדם בגוגל! צרו איתי קשר עוד היום ותתחילו לקבל חשיפה כמו שמגיע לכם >>

כבר יש לכם אתר?

אם יש לכם כבר אתר, ואתם רק רוצים מקדם אתרים, אתם מוזמנים עכשיו לקרוא מה עוד אני מציע לאתר שלכם - אם זה ניהול בלוג, שיווק ברשתות החברתיות, כתיבת מאמרים, עריכת אופטימיזציה לאתר שלכם אם בנו לכם אתר שאתם לא מרוצים ממנו ועוד! לחצו על הכותרת לקבל מידע על כל שירותיי.

מלאו את הטופס הבא ואחזור אליכם בהקדם: