fbpx

קידום אתרים - אורגני או ממומן?

קידום אתרים זה מונח עצום שמכיל בתוכו המון שירותים, דברים ודרכים וכולם עם מטרה אחת – להעלות את האתר בדירוג התוצאות של גוגל ולהעניק לו בעצם חשיפה מירבית כדי שהוא יוכל לקבל גולשים לאתר ובעזרת כל מה שבאתר בעצם לגרום להם להפוך ללקוחות ולקנות את השירות שלכם. הדף הבא בא לעשות סדר בבלאגן ולהסביר הכל על קידום אתרים SEO לבעל העסק העצמאי שרוצה לראות את עצמו בגוגל במיקום טוב.

על שני סוגי שני שירותי קידום אתרים דיברה גוגל:

קידום אתרים אורגני SEO

קידום אורגני, או בקיצור SEO, הוא קידום טבעי שבו אני מתאים את האתר לדרישות של גוגל, ומקדם אותו על ידי שימוש בדברים טבעיים וחוקיים כמו בכתיבת תוכן מרובה, אופטימיזציה, שיווק ברחבי האינטרנט ועוד. אמנם הוא תהליך ארוך ודורש הרבה עבודה וסבלנות, אך התוצאות שלו ישארו לטווח הארוך ורוב מקדמי האתרים ובעלי העסקים בוחרים בקידום הזה בגלל זה.

קידום אתרים ממומן PPC

הקידום הממומן, או בקיצור PPC, הוא קידום שבו אנחנו לא צריכים להתאים את האתר לדרישות גוגל, לא לקדם אותו בשום מקום ובעצם אפילו לא להשקיע באתר בכלל. מספיק לשלם לגוגל והוא יפורסם ישירות בעמוד הראשון בראש העמוד. אמנם הוא תהליך מהיר ולא דורש שום עבודה או סבלנות, אך התוצאות שלו לא ישארו לטווח הארוך.

בעל עסק יקר, הגיע הזמן להתקדם!

הגיע הזמן שתתחילו להתקדם בגוגל! צרו איתי קשר עוד היום ותתחילו לקבל חשיפה כמו שמגיע לכם >>

קידום אתרים באינטרנט, ברשתות החברתיות, במנועי החיפוש ועוד

ברגע שיש לנו עסק, אנחנו מבינים שאנחנו צריכים לשווק אותו כדי שלקוחות פוטנציאלים ידעו עליו וירצו להשתמש בשירותים השונים שלנו אותם אנחנו מציעים ורוצים למכור לאנשים.

לכן, כל בעל עסק שמכבד את עצמו, פותח לו אתר באינטרנט.

האתר הוא מעין כרטיס ביקור וירטואלי שלנו ברשת האינטרנט ובזכותו גולשים רבים יכנסו אליו, יקראו על העסק שלנו ויתרשמו ממנו.

אבל אנשי עסקים רבים הבינו, וגם מבינים, שגולשים שנכנסים לאתר זה מאוד נחמד ויפה, אבל צריך לעשות עוד משהו בשביל להפוך את אותם גולשים שמבקרים באתר – ללקוחות שלכם.

אחרי הכל, לא בעיה להיכנס למנוע החיפוש של גוגל. אתם יכולים לעשות זאת בשנייה אחת מיד לאחר שפתחתם אתר.

אך הוא יכנס ישירות לעמוד ה-15 במקרה הטוב, וגם תלוי באיזה נושא העסק וברמת התחרות שלו, כך שעמוד 15 הוא באמת המקרה הטוב ואתם יכולים להיזרק אוטומטית אפילו לעמוד ה-20 או ה-30 (אני למשל נכנסתי הישר לעמוד ה-45!). לכן עלינו לעשות הכל כדי להגיע לעמוד הראשון של גוגל, כי עם שיווק נכון ותוכן מתאים, ברגע שנגיע לעמוד הראשון של גוגל, נוכל לקבל כמה שיותר גולשים לאתר, שיהפכו בהמשך ללקוחות.

הרי אף אחד לא כל כך נואש לדפדף בגוגל עד שיגיע לעמוד 20 כדי למצוא אתכם, לא כך?

אז איך מגיעים לעמוד הראשון בגוגל?

בדיוק בשביל השאלה הזו נוצר העמוד הזה, המקצוע והתפקיד הזה שנקרא “קידום אתרים”.

בקידום אתרים, ממש כמו השם, אנחנו מקדמים את האתר בדרכים שונות כדי לגרום לו להגיע לעמוד הראשון של גוגל.

זה תהליך לא קצר, שדורש המון סבלנות, ידע והכרת האתרים, הפורומים, הבלוגים, הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש וגוגל בפרט ועוד ברשת הענקית של האינטרנט, לספק תוכן מקורי, מחדש, מעניין ומרתק מדי יום ביומו באתר ומחוץ לו, להתאים את האתר לדרישות של גוגל (ויש לו לא מעט דרישות, תאמינו לי) ועוד.

על המקדם אתרים להכיר את רשת האינטרנט לעומקה ולרוחבה, לדעת להשתמש בכל הרשתות החברתיות, להיות בעל קשרים עם אתרים אחרים ולייצר קשרים עם אתרים שמתאימים לנושא העסק שלך, למצוא שיתופי פעולה, לפרסם את האתר בכל פינה ברשת וכל זה באופן חוקי ונכון ולא ספאמי או שחור.

ובאמת שכדאי שהכל יהיה חוקי. גוגל לא טיפשv, היא יודעת בדיוק מי פועל באופן חוקי ומי לא.

אני מייצר את כל התוכן שייכתב באתר באופן חוקי והכל מקורי הישר ממוחי הקודח היישר אל האתר שלכם.

התהליך הוא לא קצר, כמו שציינתי, ולוקח זמן, תלוי באיזו דרך אתם בוחרים לקדם. אבל הדרך המומלצת, הקידום האורגני, לוקח לפחות חצי שנה, אם לא יותר, שוב – תלוי בתחרות ובנושאים שאנחנו רוצים לקדם. לכן על המקדם, וגם על הלקוח, להיות בעלי סבלנות ובעלי חריצות.

זה באמת נשמע בנאלי – אבל זו תכונה מאוד חשובה. כמו שאומרים לילדים קטנים במסיבות גן – לבוא עם המון מצב רוח, ככה זה בנושא קידום אתרים.

ואני ממש מבין את זה. אני מכיר מלא אנשים שהיו מקדמים או שקידמו לבד את העסק שלהם, ופשוט נשברו מזה שהם קורעים את עצמם על האתר, והכל באופן חוקי ונכון, אבל האתר לא מתקדם.

הם נשברים, האתר צובר אבק ולא מתעדכן – והוא עף. יש גם מקדמי אתרים שכנראה יודעים שתקופת העסקה שלהם תהיה רק חצי שנה, מקדמים באופן לא חוקי, ואז שהלקוח מפסיק את השירות איתם – גוגל כבר עולה על זה שהאתר קודם בצורה לא חוקית ומעיפה אותו, והלקוח נשאר אומלל ובלי אתר, והרי אין לו למי לפנות לעזרה כי הוא הפסיק את השירות עם המקדם אתרים שלו.

לכן חשוב לנשום אוויר חזק, ולצאת למסע הזה מוכנים ליתרונות והחסרונות של המקצוע והתפקיד, וכמובן לבחור לעצמכם מומחה קידום אתרים שיהיה אתכם אמיתי, שקוף ועובד נכון.

לכן עדיף שהתהליך ייקח זמן ושלא תעלו במהירות באופן לא חוקי ואז האתר שלכם יעוף בגלל זה ותצטרכו להתחיל הכל מהתחלה עם אתר חדש לגמרי – ובכך בעצם לא חסכתם שקל ולא הרווחתם כלום.

והכי חשוב, לא לוותר! זה כמו המשפט “טחנות הצדק טוחנות לאט” – אם עושים הכל באופן חוקי ונכון, גוגל יעריך זאת ויקדם אתכם. אלו שאתם רואים שמתקדמים במהירות הבזק – יפלו כמו שהם עלו.

ואתם תהיו שם כדי להישאר, ובסוף תגיעו לנחלה שלכם, וגם אז אסור לנוח על זרי הדפנה – ולהמשיך לעבוד במלוא המרץ כדי לשמור על המקום שלכם ולא לאבד מהרלוונטיות שלכם כלפי הגולשים, הלקוחות שלכם, וכמובן גוגל.

למה לבחור דווקא בי כמקדם אתרים?

קודם כל, אצלי הלקוח תמיד בעניינים במה שאני עושה לו באתר, ואין מצב שהוא לא יהיה מעורב או לא ידע מה אני עושה באתר. אני שולח דוחות עבודה, מראה מה עשיתי באתר, מה הוספתי, מה שיניתי ועוד.

דבר שני הוא שאני תמיד זמין. אתם יכולים להרגיש חופשי להתקשר אלי ב-2 בלילה אפילו – מבחינתי ההרגשה האישית של הלקוח היא הכי חשובה לי, ואתם יכולים כל הזמן להעיר, להאיר, לשאול ולהתעניין בכל מצב, בכל יום, בכל שעה. במקרה הכי גרוע- אענה בוואטסאפ.

בנוסף לכל, אצלי הכל נעשה באופן חוקי. כל התכנים שאני מעלה לאתר ומחוץ לו הם מקוריים, אין חומר משוכפל בתוך האתר או מועתק מאתרים אחרים – אצלי אין את הדברים האלו.

הלקוח גם לא חותם איתי על חוזים מפחידים וארוכים – רוצים להפסיק את השרות? אין בעיה, רק תגידו וניפרד כידידים.

אני מציע מלא חבילות שונות של קידום עם אפשרויות שונות ומגוונות, כך שאפשר גם להזמין ממני רק שירותים ספציפים או בלעדיים – כמו למשל: רק כתיבת תוכן לאתר, או להעסיק אותי רק כמנהל ברשתות החברתיות ובפייסבוק, רק לצלם תמונה או סרטון וכן הלאה. אתם יכולים להרגיש חופשי לפנות אלי, גם אם אתם לא לקוחות שלי עוד, לשאול, להתעניין ולברר.

גורם נוסף מבחינתי הוא נאמנות – למשל, אם אני בוחר לקדם עו”ד, ויפנה אלי עו”ד אחר בבקשה שאקדם אותו – אני לא אקדם אותו. לא אצור אצלי תחרות.

אם אני הולך לקדם בעל מקצוע או בעל עסק מסוים – כל המאמצים ילכו רק לטובתו.

בנוסף לכל מה שמניתי, אני גם מאוד הוגן וישר. המחירים אצלי הוגנים כי אני מכיר את מצוקת בעל העסק ויודע עד כמה מקדמי אתרים אחרים לוקחים, שלא בצדק לפעמים, על קידום אתרים.

אני בא מאוד לטובת הלקוח ובעצם פתחתי את האתר כדי “לשבור את האינטרנט” ולחולל שינוי בתחום הקידום אתרים בארץ.

וחוץ מזה, אני בן אדם נחמד ולא נושך. אתם מוזמנים לקרוא עלי בעמוד אודות.

error: התוכן מוגן

לניוזלטר שלי כבר נרשמתם?!

הירשמו וקבלו למייל מבצעים, הנחות, מידע שימושי, מדריכים ועוד טיפים סודיים לשיווק – לפני כולם!

Call Now Button