אודות מתן כהן מקדם אתרים

"רק על עצמי לספר ידעתי…" זה משפט קבוע שאני מתחיל איתו כשאני צריך לספר על עצמי או לכתוב עמוד אודות.

אני אוהב מאוד לכתוב, ואני יכול בזמן קצר לכתוב כמה וכמה מאמרים על נושאים שבעלי מקצוע צריכים לאתר שלהם – אם זה מאמר למנעולן, מאמר לעורך דין או מאמר לחנות בגדים.

אבל כשצריך לכתוב על עצמי? פתאום הידיים קצת נעצרות כשאני מקיש על המקלדת. אבל אנסה בכל זאת לספר קצת על עצמי. את שמי בטח כבר הספקתם להבין בזכות כתובת האתר ושמו – קוראים לי מתן כהן ואני מקדם אתרים.

אודות מתן כהן
5/5
מתן היקר, תודה רבה על הסיוע שנתת בצורה מקצועית מאוד ואדיבה לקידום הדף שלי "יזהר דוד- פצצה מתקתקת- הרצאה מרתקת"- אני בטוח ואשמח לעבוד איתך בעתיד וממליץ לכל אחד שזקוק לקידום דף עסקי להשתמש בשירותך.
יזהר דוד
מחבר הספר "פצצה מתקתקת"
5/5
תודה רבה מתן על העבודה הנהדרת שאתה עושה בשיווק העסק שלנו ! הרמת לנו את העסק, היומנים שלנו התמלאו ועדיין מתמלאים וכל לקוח שאני שואל איך הוא הגיע אלינו – זה דרך הקידום שלך. אני כל הזמן צוחק ואומר איזה מזל שאתה לא לוקח רווחים ואחוזים על כל לקוח שנכנס לנו ממך. אתה מלך !
דרך המלך הסעות בלונדון
יואב
דרך המלך הסעות בלונדון
5/5
מתן כהן, בחור צעיר עם המון כישרון. הוא בחור אומנותי מאוד וכל פעם שראיתי עבודות שלו התלהבתי. עוד כשהיה לפני הצבא, פניתי אליו לא פעם להכין לי כרטיסי ברכה מיוחדים ומתן אף פעם לא איכזב. גם כשהיה חייל ועם פחות זמן פנוי, עדיין עזר לי בכמה דברים בהצלחה רבה. כל עבודה שעשה עבורי הוא עשה עם הרבה רצון והתלהבות והתוצאות היו כל כך מיוחדות. התחום של אמנות, גרפיקה ואתרי אינטרנט כל כך מתאים למתן ואני ממליץ עליו בלב שלם לכל אחד.
הסל זגל
Holylamb Bedlington Terriers
5/5
כבר כשהגעתי לייאוש מוחלט מכל נושא קידום האתר ומכל מקדמי האתרים שהיו לי ולא הצליחו להרים את האתר שלי, ואחרי כשכבר חשבתי שמצאתי את המקדם אתרים הנכון – גיליתי שהוא עבד שחור ואחרי חצי שנה האתר שלי נמחק לגמרי מגוגל והייתי צריך להתחיל הכל מאפס ולפתוח אתר חדש לגמרי – מתן כהן היה שם בשביל להרים אתר חדש, בצורה הוגנת וחוקית ואכן אחרי המתנה וציפייה, בה כל הזמן זכיתי לעדכונים ותמיכה ממתן על מה קורה עם האתר וקיבלתי עידוד באופן קבוע – אכן האתר התחיל להתקדם ואיתו הגיעו גם הטלפונים, ואיתם גם התקווה והשמחה!"
אריה
מנעולן בתל אביב
5/5
מתן כהן הוא מקדם אתרים מומלץ מאוד, מקצוען אמיתי וזמין תמיד לכל שאלה! מתן נהדר ועושה עבודה מעולה ומגיב במהירות עצומה, דעתו המקצועית חשובה לי ואני מקבל הרבה מחמאות על האתר בימים האחרונים.
אייל המלצה על מתן כהן קידום אתרים
אייל נחשון
מדריך טיולים בברלין

איך הפכתי להיות מקדם אתרים

בשעה טובה השתחררתי מהצבא, הרגע שאליו חיכיתי יותר מכל. אך באותו רגע ממש, התחיל מבצע "צוק איתן". אבל בכל הנורא הזה היה גם פתאום ניצוץ קטנטן באפלה. במהלך מבצע "צוק איתן" המקולל והארור, גיליתי את תחום קידום האתרים.

לקרוב משפחה שלי היה אתר, ובין האזעקות הוא התקשר אלי ואמרתי לעצמי: "אתה יודע מה? אני רק השתחררתי, למה שלא אנסה לעזור לך בקידום האתר?" וכך היה.

למדתי את תחום ה-seo, תחום קידום אתרים במנוע חיפוש ובעיקר בגוגל, כתבתי לו כל שבוע מאמר חדש לאתר, שיווקתי את האתר במנועי החיפוש, בגוגל, באינטרנט ושיווק ברשתות החברתיות. אודות לזה, לאט לאט נכנסתי לתחום, למדתי על האתר שלו, גיליתי את התחום וחקרתי אותו לעומק. זו היתה קפיצה גדולה לבריכה מלאה במים עמוקים שאני צריך ללמוד לשחות לבד ולהצליח.

ככל שהזמן עבר, גיליתי שאני ממש אוהב את התחום. זה משלב את כל התחומים שאני כל כך אוהב- לכתוב (מאמרים מדי שבוע, לשווק את האתר באינטרנט), לצלם (את בעל העסק, תמונות של העסק, לעצב אותם אח"כ בפוטושופ, להכין לוגואים או לעצב תמונת נושא לפייסבוק) והכי חשוב – פשוט לאהוב את תהליך היצירה, ולדעת שכל מה שאני עושה מביא תוצאות, שכל העבודה הקשה נושאת פרי והיא לא חינם, ובאמת האתר מתקדם בגוגל והלקוח מרוצה. אני עשיתי את שלי פה.

אז אני מתן כהן, מקדם אתרים באינטרנט, במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות וכמובן שבגוגל. וכך הגעתי לתחום המרתק הזה, שהוא בעצם כמו ללמוד לנגן על פסנתר – כל יום לומדים משהו חדש, משכילים, מתרגלים וממשיכים לדרגה קשה יותר של יצירה, ובמקרה שלנו האתר. אני חי ונושם קידום אתרים ואת כל התחום של ה-SEO, ואני גאה לעסוק במשהו שאני אוהב מדי יום. 

גם כשעולים לטופ ומרגישים שאנחנו הכי מוכשרים והגענו למטרה – צריך כל הזמן להמשיך לעבוד ולהתאמן, אף פעם לא להפסיק. כי אתר זה תהליך – לבנות אותו, לקדם אותו, למלא אותו בתוכן מעניין ומושך קהל. ואז אחרי המון זמן כשמגיעים לפסגה בעמוד הראשון של גוגל, אסור לנוח על זרי הדפנה וצריכים להמשיך לתת עבודה. אני אוהב ומוכן לצאת למסע הארוך והמורכב הזה יחד עם הלקוח. ואתם?

מלאו את הטופס הבא ואחזור אליכם בהקדם: