אודות מקדם אתרים

מי אני

כמו שאתם כבר יודעים, קוראים לי מתן כהן ואני מקדם אתרים פרילנסר אשר מתמחה בקידום אתרים, בבניית אתרים ובשיווק ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

בעמוד הבא תמצאו מידע עלי שיעזור לכם להבין למה כדאי לכם להפקיד את העסק שלכם בידיים שלי בכל הנוגע לקידום ושיווק באינטרנט.

חי ונושם שיווק

אני אוהב מאוד כל מה שקשור לשיווק וקידום עסקים באינטרנט:

אם זה בניית אתר מדהים מ-0, כתיבת תכנים לאתרים על מגוון נושאים וסוגים, שיווק האתר ברחבי האינטרנט, כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות ויצירת קשר עם קהל היעד שלכם.

אני מקדם אתרים, בונה אתרים ומשווק בגוגל וברשתות החברתיות יותר מעשור. אני כבר מעל עשור בתחום הקידום והשיווק – התחלתי בבניית עסקים לעצמי באינטרנט ולאחר מכן עברתי לקדם לקוחות רבים, קטנים וגדולים, שזכו להצלחה גם הם.

איש האמון שלכם

האינטרנט לא חסר חברות קידום אשר מציעות מגוון שירותי שיווק – אך קשה מאוד מכל המבחר למצוא איש מקצוע שיהיה מעין איש האמון שלכם באינטרנט –

כזה שלא יעבוד עליכם, יבצע עבודה איכותית וידאג להשאיר אתכם עם יד על הדופק לגבי כל מה שהתבצע באתר שלכם או בעמודים שלכם ברשתות השונות.

אני מאמין שאני יכול להיות איש האמון הזה עליכם תוכלו לסמוך בעיניים עצומות – בגלל שאני פרילנסר, כל לקוח ולקוח שאני לוקח על עצמי חשוב לי, ואני מבצע את הכל אצלו כך שהאתר לא "נופל בין הכיסאות", לא עובר ידיים בין מקדמים שונים בחברות גדולות שלא באמת אכפת להם מההצלחה שלכם בפן האישי.

בלוג קידום אתרים

שירות מקצועי ואמין

אני מומחה לכל נושא הקידום והשיווק בגוגל, בבניית אתרים ובניהול עמודים ברשתות החברתיות ועוד – אצלי תמצאו את כל השירותים תחת קורת גג אחת מבלי צורך לחפש בחוץ!

יחס אישי לכל לקוח

בגלל שאני פרילנסר, ההצלחה של כל לקוח חשובה שלי, כי היא הצלחה שלי בסופו של דבר. אתם יכולים להתקשר, לסמס או להתעניין בתהליך הקידום כל הזמן ולקבל ממני תמיד יחס אישי ו-VIP.

שקיפות לאורך כל הדרך

חשוב לי לערב את הלקוח בדרך העבודה שלי ובהתקדמות האתר שלו, לכן אני דואג בכל סוף חודש לשלוח לכל הלקוחות שלי דוח מפורט על התקדמות האתר, הביצועים שלו, מה נעשה בחודש החולף ועוד הפתעות.

עבודה חוקית ומקורית

אני לא מאמין בקיצורי דרך או בעבודת קידום שחור – בשביל כבוד צריך לעבוד! קידום זה לא קסם, זה תהליך – חשוב לי להביא תוצאות לטווח הרחוק ולא לטווח הקצר לכן אני פועל לפי ההנחיות של גוגל, כותב את כל התכנים המקוריים בעצמי ויוצר תשתית יציבה ונכונה – כדי שהאתר שלכם יתקדם בגוגל, ולא "יזרק" אחרי חודש.

ההצלחה שלכם - ההצלחה שלי!

אני עובד קשה כדי שאתם תניבו את הפירות

אני לא רק מקדם או בונה אתרים – תוכלו למצוא אצלי מגוון שירותים רחב ועצום כמו כתיבה ועיצוב ניוזלטר, הכנה ועיצוב חוברות מידע לעסקים, ניהול עמודים בגוגל לעסקים, בניית דפי נחיתה ועוד.

הגיע הזמן שהעסק שלכם יגדל ותקבלו לקוחות!

אני מוכן לצאת למסע הזה יחד אתכם - ואתם?

מקדם אתרים באינטרנט

ביקורות מלקוחות

מה אומרים עלי