היתרונות של תמונות וסרטונים כאמצעי לקידום אתרים

תמונות וסרטונים נהפכו לדבר מאוד חשוב והכרחי בתחום קידום אתרים. הרי שאנחנו פותחים או בונים אתר, אנחנו נצטרך להעלות אליו תמונות, אחרת הוא יהיה משעמם מאוד. דמיינו לעצמכם את האתר שלכם בלי תמונות. לא יהיה ריק לכם בעיניים? יש גולשים שרק בגלל העובדה שבאתר אין תמונות יפסלו ישר את האתר ויצאו ממנו. כן, כן. לפעמים אנחנו צוחקים על ילדים או אנשים שלא קוראים ספר כי אין בו תמונות, אבל זה בדיוק ככה. כמו שספר בלי תמונות יוריד לנו את החשק לקרוא אותו, כך גם האתר שלנו. אנחנו חייבים תמונות לאתר שלנו, וסרטונים בכלל יוסיפו המון לאתר.

איך סרטונים יכולים לעזור לקידום האתר שלי?

תמונות וסרטונים כאמצעי לקידום אתרים ניקח דוגמא קלאסית: מישהי שכחה את המפתח שלה בבית ונשארה תקועה מחוץ לבית. היא תהיה לחוצה מאוד ותקרא למנעולן. אתם חושבים שיעניין אותה עכשיו לקרוא אתר שלם ולעיין בו? היא תרצה תשובה מהירה ומספקת למה שהיא צריכה באותו רגע. תחשבו על סרטון באתר שיהיה על בעל העסק בו הוא יענה על שאלות וייתן טיפים בהתאם למקצוע שלו. זה חוסך לגולש זמן ויכול לתת לו תשובה מהירה ומספקת למה שהוא חיפש מה שמעלה את ערך האתר בעינייו, ואם הסרטון יהיה ממש טוב הוא אף ירצה להמשיך לגלוש באתר ולקרוא עוד.

איך תמונות יכולות לעזור לקידום האתר שלי?

תמונות וסרטונים מכניסים המון אור לאתר, וכמו כן גם משמשים כתחליף לתוכן. כמובן שלא נשתמש בהם רק כתחליף לתוכן אלא כבונוס לתוכן, כאמצעי ושירות נוסף לקידום האתר.
מכירים את האמרה "תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים"? ככה זה גם בקידום אתרים. תמונות של בעל העסק למשל, יוסיפו המון לאתר. זה יראה לגולש שבאמת יש מישהו מאחורי האתר והוא אמיתי, וזה לא סתם תמונות מוכנות שנקנו ובאמת האיש בתמונה הוא אמיתי. זה יוצר אנושיות מאחורי האתר, כך שאני בהחלט ממליץ להצטלם וגם מציע את שרותיי כצלם. תמונות מוכנות תמיד אפשר לקנות, אך אין תחליף לתמונות אמיתיות ואמינות שנוצרו עם בעל העסק ועל העסק עצמו. זה משדר אמינות, מקצועיות והכרת העסק כבר דרך האתר.

בנוסף, תמונות משמשות אותנו כקידום בגוגל. לכל תמונה יש שם, כך שאם גולש מחפש מידע מסוים בגוגל, אבל בוחר בקטגוריית תמונות ולא בקטגוריית אינטרנט, הוא יכול להגיע לתמונה שלכם, ומשם לאתר שלכם. אותו דבר כלפי סרטונים. גוגל גם קנה את יוטיוב, כך שעמוד ביוטיוב הוא בעל עדיפות למציאת סרטונים במנוע החיפוש. וכמו שיש קטגוריית תמונות לחיפוש בגוגל, כך גם לגבי קטגוריית סרטונים.

שרותיי כצלם תמונות וסרטונים

רכשתם את חבילת קידום האתרים שלי? מצוין, תמונות אתם תקבלו אוטומטית בהתאם לחבילה. אם תרצו בתוספת מחיר צנועה (ונמוכה יותר מהשרות עצמו בלבד) אגיע אליכם לצילום תמונות של העסק ובעל העסק, ואצלם סרטון על העסק ובו בעל העסק יופיע (או מישהו מטעמו) ובו יוצג העסק, ייתנו טיפים ומידע לגולש ועוד. (את הטקסט לסרטון אני מכין כך שאתם לא צריכים לדאוג) ותקבלו סרטון יפה ומושקע שישמש אתכם גם כסרטון תדמית לעסק. אפתח לכם עמוד ביוטיוב עם הסרטון וסרטונים נוספים שאקליט אצלי בבית, כך שיהיה לכם עמוד מלא סרטונים ביוטיוב, ובכל סרטון יהיה תיאור על העסק עם קישור לאתר, ואז אשווק ואקדם את הסרטונים, מה שעוזר מאוד לקידום האתר. 

רוצים את שרותיי רק כצלם תמונות וסרטונים? אתם מוזמנים לפנות אלי ואגבש לכם הצעת מחיר שווה בהחלט כך שלא תצטרכו ללכת ולהפיק סרטון באלפי שקלים מיותרים. אצלם תמונות של העסק, אפיק סרטון עם בעל העסק, אפתח לכם עמוד ביוטיוב, אעביר לכם הדרכה ואעשה לכם סרטונים נוספים שאקליט אצלי. לאחר מכן אערוך את כל הסרטונים, אתאים אותם לקידום בגוגל, כולל תיאור בהתאם לעסק וקישורים ישירים לאתר גם מתוך הסרטונים, ולאחר מכן אשווק ואקדם את הסרטונים.

שימו לב שיוטיוב לא מאשר העלאת אותו סרטון יותר מפעם אחת לאתר, כך שצריך כמה סרטונים שונים. לכן במהלך השרות שאני מציע אפיק לכם סרטונים קצרים ושונים בנוסף לסרטון שאצלם אתכם.

YouTube כנראה כבר מוכר לכם מסרטונים כאלו ואחרים, אבל האם ידעתם שהוא אתר מצויין לקידום האתר והעסק שלכם? 

יוטיוב הוא אתר אינטרנט המאפשר העלאת ושיתוף סרטונים ואחר כך לצפות בהם. פעם היו צריכים להירשם לאתר כדי להעלות סרטונים, אבל בעקבות קנייתו ע"י גוגל, כל מי שיש לו חשבון ב-GMAIL יכול להיכנס כבר ישירות ולהעלות סרטונים. 

קנייתו ע"י גוגל עוד יותר שיפרה את קידום האתר דרך יוטיוב, וכך בעצם קידום ושיווק סרטונים על העסק דרך יוטיוב הפכה לפופולארית ולגיטימית בתהליך קידום האתר. 

במהלך עבודתי כצלם סרטונים ותמונות, אדאג לפתוח לכם עמוד מושקע ביוטיוב, בו אעלה את כל הסרטונים שלכם, אערוך אותם ואקשר אותם לאתר, אשלב מוזיקת רקע חוקית, ואערוך לכם את העמוד עם כל הקישורים לרשתות חברתיות, עיצובו עם התמונות שלכם ועוד.

לאחר שאעלה את כל הסרטונים, אכתוב להם תיאור שיווקי, ואקדם אותם בגוגל. גוגל קנה את יוטיוב והוא מעריך שימוש ביוטיוב, ואם תשימו לב אפשר למצוא סרטונים בעמודי התוצאות של גוגל, כך שגם הסרטון שלכם יוכל להגיע לעמוד הראשון בגוגל! קראו עוד על שיווק וקידום סרטונים ביוטיוב.

היתרונות של תמונות וסרטונים לקידום האתר:

  • תוסף חיוני שמוסיף אור ועניין לתוכן באתר
  • הכרת העסק על ידי התמונות והסרטונים
  • הגולש יכול להגיע לאתר דרך חיפוש תמונות וסרטונים בגוגל
  • אפשר לקדם את הסרטונים ביוטיוב
  • כלי נוסף לחשיפה ופרסום העסק
  • הטמעת סרטונים מיוטיוב באתר

בעל עסק יקר, הגיע הזמן להתקדם!

הגיע הזמן שתתחילו להתקדם בגוגל! צרו איתי קשר עוד היום ותתחילו לקבל חשיפה כמו שמגיע לכם >>

תמונות וסרטונים כתוספת לתוכן, לא במקום!

אז נכון שתמונות וסרטונים זה כלי פופלארי וחשוב לקידום האתר, אבל הם לא תחליף לתוכן שאתם צריכים לאתר שלכם.
אם אתם זקוקים לכותב תוכן שיכתוב לכם מאמרים אשר מותאים לקידום האתר בעיניי גוגל, אתם מוזמנים לפנות אלי! למידע נוסף על שירות כתיבת תוכן לאתר, לחצו על הכותרת.