קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr - הרשת החברתית המגניבה באינטרנט!

קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblrקידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr שהיא עוד רשת חברתית באינטרנט שמאפשרת לנו לשווק את האתר שלנו באמצעות קידום ושיווק ברשתות החברתיות , כמו ניהול עמוד עסקי בפייסבוק , בטוויטר, בגוגל פלוס וברשתות הנוספות.

אם אתם בעלי עסקים, ויש לכם אתר, בטוח שגם יש לכם נוכחות גם ברשתות החברתיות בנוסף לאתר, הרי אי אפשר בלעדיהם - הם חופפים את האתר שלנו ודרכם אנחנו יכולים להגיע לגולשים שלנו במגרש הביתי שלהם, להתקרב אליהם, להראות שיש לנו נוכחות, שאנחנו פעילים, שהלקוחות חשובים לנו כי אנחנו עונים להם על הודעות, על פרסומים ואפילו תלונות (לא עלינו!) ובכך אנחנו מביאים אותם לאתר שלנו, מחזקים אותו גם בתוצאות החיפוש של גוגל, וגם מרוויחים לקוחות - לכן חשוב מאוד להראות נוכחות ברשתות החברתיות, וכמה שיותר רשתות - יותר טוב!

במה שונה קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr מרשתות חברתיות אחרות שאנחנו כבר מכירים ?

קודם כל, לכל רשת חברתית יש תפקיד משלה וכל רשת משרתת אותנו בדרך אחרת וספציפית באינטרנט. למשל, פתיחת דף עסקי בגוגל פלוס היא גם רשת חברתית, שבאה להתחרות בפייסבוק.

כן, גוגל רצה גם רשת חברתית משלו, גם לו מגיע - לא? לכן בא הגוגל פלוס למלא את החסר, והיתרונות שלו רבים והסיבה שאתם תראו שכמעט לכל אתר היום יש גוגל פלוס הוא מכיוון שהוא משפר את נראות האתר בתוצאות החיפוש של גוגל.

גם יש רשתות חברתיות, שמתאימות רק לאתרים ספציפיים בלבד או לבעלי אופי של עסקים, כמו למשל קידום ברשת החברתית אינסטגרם ייעשה בדרך כלל ע"י אנשים שרוצים ויכולים להביא את השירותים שלהם לידי ביטוי בעזרת תמונות - כמו צלמים, חנויות בגדים, בשלנים ועוד.

אבל אין לזה נוסחא ברורה, וכמובן שגם בעל עסק שהכי לא קשור לתמונות יכול לפתוח אינסטגרם ולקדם את העסק דרכו - ניקח דוגמא יצירתית: מקדם אתרים ! אפשר להעלות תמונות מהחיי יום יום, תגובות חיוביות של לקוחות שמחים, עבודה על המחשב או אפילו סתם גרפים משעממים של גוגל.

מה שכיף ומיוחד בעבודת קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr היא שאין לה אופי ספציפי וכל אחד יכול לפתוח בה עמוד עסקי. ולגלות לכם סוד קטן של מקדם אתרים פרילנסר ? טאמבלר היא אחת הרשתות החברתיות הכי אהובות עלי ושאני הכי אוהב להשתמש !

טאמבלר היא אחת הרשתות החברתיות הכי חברתיות למשתמש! לא קשה ללמוד להשתמש בה ולשחק בה, אפשר לעשות איתה הכל והיא לא מגבילה אותך והיא משמשת כלי נהדר לתהליך קידום אתרים אורגני !

מה כבר אפשרות לעשות עם טאמבלר?

יותר נכון לשאול: מה אי אפשר לעשות עם קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr ! אתם יכולים לעשות פשוט הכל: להעלות טקסטים, להעלות תמונות, לפרסם סרטונים שלכם או לשתף סרטונים מתוך העמוד עסקי ביוטיוב, לשתף שירים וקבצי אודיו, לכתוב ציטוטים (כמו למשל ביקורת חמה שמישהו כתב לכם, איזה משפט מעורר השראה שיכול לשווק את העסק ועוד), וכמובן הכי הכי חשוב - לתת קישורים לאתר שלכם !

טאמבלר משמש כפלטפורמת מיקרו-בלוג והוא כמו הבלוג שלכם ברשת שאתם יכולים לעשות בו הכל. ברגע שיפתח לכם המשתמש, אתם תקבלו כתובת משלכם אותה תגדירו וכשתתנו קישור לעמוד שלכם - זה יראה ממש כמו אתר בפני עצמו! ראו למשל את הדף שלי ברשת החברתית טאמבלר כדי להתרשם מאיך שזה נראה ואיך אני משתמש בטאמבלר כדי לקדם את האתר.

לאחר שראיתם כמה התהליך של קידום אתרים באמצעות טאמבלר Tumblr הוא יפה, שימושי, קליל ולא נושך, אין סיבה שגם לכם לא יהיה פרופיל בטאמבלר שיעזור לכם בתהליך קידום אתרים בגוגל ! אז נכון, הוא לא פייסבוק, אבל הוא יגרום לכם להתאהב בו ממבט ראשון ויוכל לאגד בתוכו את כל הקישורים לכל הנוכחות שלכם באתר וברחבי האינטרנט - וגוגל? ייהנה מכל רגע!רשתות חברתיות נוספות לאתר שלך שיכולים לעניין אותך בנוסף לטאמבלר...


פייסבוק
יוטיוב
טוויטר
גוגל פלוס +
אינסטגרם
פינטרסט
לינקדאין
טאמבלר
אז נכון, טאמבלר היא לא הרשת החברתית הכי מפורסמת בקרב הישראלים, כמו פייסבוק, טוויטר או אינסטגרם למשל. אבל זה לא אומר שהיא לא רשת חברתית פופולארית בעולם ורשת חברתית שיכולה לעזור לכם בקידום ושיווק האתר והעסק שלכם! וכמו טאמבלר יש עוד הרבה רשתות חברתיות שלא בטוח שאתם מכירים ואתם פשוט מפספסים!